Nowoczesna agencja badawcza

Wizyty i erecepty online

Wizyty i konsultacje lekarskie online stają się coraz popularniejszą formą kontaktu ze specjalistami medycyny. Szybkie erecepty oraz możliwość uzyskania elektronicznego L4 przez wizytę telemedyczną znosi bariery takie jak odeległość od gabinetu specjalisty, brak czasu, czy długie kolejki. Jedną z takich platform jest haloDoctor.

 

Dostęp do wielu lekarzy

 

Na platformie telemedycznej pacjent znajdzie specjalistów wielu dziedzin. Zarówno tych podstawowych, jak: interna, pediatria, ginekologia; jaka i wąskich – specjalistycznych – medycyna sportowa, chirurgia naczyniowa, neonatologia, wenerologia, foniatria, pulmonologia. Każdy pacjent borykający się z problemami oraz potrzebujący szybkiej porady (za dnia lub wieczorem) szybko uzyska konsultację oraz erecepty i e-Zwolnienia.

 

Platforma haloDoctor jest także prosta w obsłudze. Aby zarejestrować się do specjalisty potrzebny jest tylko laptop lub komputer stacjonarny z dostępem do Internetu.

 

Błyskawicznie i wygodnie

 

Szybkie otrzymanie erecepty jest możliwe, w oparciu o dane przesłane przez pacjenta za pomocą formularza – wypełnionego w trakcie rejestracji lub w oparciu o dokumentację medyczną, którą można wysłać przez okno czatu podczas e-Wizyty z lekarzem.

 

Proste opłaty są możliwe po zarejestrowaniu się i potwierdzeniu e-wizyty za pomocą maila (mail potwierdzający chęć wizyty pacjent otrzymuje na prywatną skrzynkę). Elektroniczne recepty są wystawiane na leki: Rp, Rpw oraz recepturowe, jak:

 

  • zawiesiny,
  • czopki,
  • proszki,
  • płyny.

 

Konsultuj pilnie!

 

Pilnie konsultuj dolegliwości związane z : dusznością, bólami w klatce piersiowej, wymiotami, zawrotami głowy, omdleniami, drętwieniem kończyn – nie czekaj na wolne, odległe terminy u specjalistów w gabinetach stacjonarnych- konsultuj się na haloDoctor!

 


 

 

haloDoctor.pl  – erecepty online.  recepta elektroniczna w gabinecie online. Telemedycyna. E-Wizyta. Konsultacje lekarskie online.

Similar posts