Nowoczesna agencja badawcza

Jaki program do gabinetu wybrać – kalendarz online Twojego gabinetu.

Czy pamiętasz czasy, kiedy zaznaczałeś w kalendarzu ważne wydarzenia, rocznice,
a w pracy wizyty pacjentów? Niegdyś był to kalendarz papierowy, który wraz ze wzrostem ilości wizyt i przybywania specjalistów w Twojej placówce stawał się tak nieczytelny, że należałoby dla każdego z pracowników zrobić osobny arkusz i stworzyć legendę dla pracowników recepcji. Wszelkie zmiany, które należało nanieść na wizyty dodatkowo komplikowały sprawę. A może w Twojej placówce nadal funkcjonuje papierowa wersja grafiku pracy specjalistów i wizyt pacjentów i nie ma żadnego programu do obsługi gabinetu? Czas przeżuć się na wygodę i zastosować elektroniczną wersję kalendarza w formie online.

Co zyskujesz dzięki wersji online?

Jako osoba zarządzająca placówką medyczną/ właściciel gabinetu zyskujesz przede wszystkim wygodę i czas. Kalendarz online ma tę główną zaletę, że za pomocą jednego kliknięcia możesz łatwo przejść do widoku specjalistów/gabinetu lub z perspektywy czasowej: widoku dnia/ tygodnia/ miesiąca i zobaczyć plan wizyt dla wybranych opcji. Nie musisz przewracać dziesiątek stron w papierowej wersji kalendarza ani notować dodatkowych informacji dotyczących pacjentów- krótkie notatki możesz również umieścić przy zapisie danej wizyty. To bardzo przydatna funkcja dla specjalistów, którzy spotykają się z pacjentem po raz pierwszy, np. po skierowaniu od lekarza rodzinnego. Bardzo istotną funkcją jest także możliwość wpisania w kalendarz urlopów, dzięki niej placówka, w której pracuje specjalista, będzie mogła bez błędów planować kolejne terminy wizyt pacjentów. Usuwanie wizyt również staje się bezproblemowe – jedno kliknięcie i wizyta znika z kalendarza.

Innowacyjność i intuicyjność kalendarza

Podstawowe funkcje kalendarza online w webowej aplikacji Medfile to nie wszystko. Z poziomu widoku grafiku można łatwo przejść do konkretnej zaplanowanej wizyty
i edytować ją. To znacząco skraca czas pracy. Nie musisz szukać pacjenta w kartotece pacjentów, wystarczy że „klikniesz” na niego z widoku kalendarza. Jest to proste i szybkie działanie pozwalające lekarzowi i specjaliście przejść od razu do pracy z drugim człowiekiem. Kolejny atut kalendarza Medfile to podgląd grafiku wizyt w aplikacji kieszonkowej na smartphony z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Wypróbuj webową aplikację Medfile dla EDM wraz z intuicyjnym kalendarzem online w Twoim gabinecie.